Słodka Ona, Wytrawny On - wSPAniały weekend w ChocoWine SPA (10-12 lipca)

W ramach cyklu „wSPAniałych Weekendów” w Dworze Kombornia, w drugi weekend lipca serdecznie zapraszamy do odkrywania tajemnic wina oraz czekolady.

Wino i czekolada - aż trudno uwierzyć jak wiele je łączy! Po pierwsze szlachetność smaków - pozwalają odczuwać wyjątkową, hedonistyczną przyjemność w trakcie ich spożywania. Po drugie zdrowie - jeżeli będziemy je odpowiednio dawkować mają bardzo silne działanie lecznicze.  Po trzecie są skutecznym kosmetykiem.

Czekolada, poza uwielbianym na całym świecie wspaniałym smakiem, oferuje nam bogactwo składników mineralnych i witamin, wpływających korzystnie na zdrowie i urodę. Winne zabiegi z sukcesem stosuje się m.in. w terapii anti-aging czy redukcji cellulitu. W kosmetyce każda część winnego grona jest cenna - wykorzystuje się ekstrakty z miąższu, skórek, łupiny pestek i olej z nich tłoczony, aż wreszcie samo wino.

Tak jak unikalny i wyjątkowy na skalę kraju charakter czekolady ChocoWine – specjalności Dworu Komborrnia - osiągnięty został dzięki jej połączeniu czekolady z walorami wina, tak wizyta w naszym ChocoWine SPA – to niepowtarzalne doświadczenie smakowitego relaksu i luksusowej pielęgnacji.

Rozpieszczaj zmysły i skorzystaj z dobroczynnego oddziaływania wina i czekolady  podczas wSPAniałego weekendu w ChocoWine SPA!

W programie:

10 lipca (piątek) godzina 17:00

  • powitanie lampką wina
  • degustacja czekolady ChocoWine
  • bezpłatna, winna pielęgnacja dłoni dla uczestników pokazu
  • pokazy zabiegów:
    1. Słodka Ona - Czekoladowy masaż twarzy dla Pani
    2. Wytrawny On - Winny masaż twarzy dla Pana

10-12 Lipca (piątek-niedziela)

  • zapisy na zabiegi ChocoWine SPA – 20% taniej
  • winne kosmetyki do pielęgnacji domowej – 10% taniej

Serdecznie zapraszamy!