• Komfort urzekający stylem
  • Kuchnie kuszące smakiem
  • Spa odradzające witalność
  • Cisza... Wypoczynek... Relaks...
Hotel i Gościniec

Dwór Kombornia Hotel & SPA

Zapraszamy Państwa do niepowtarzalnego, luksusowego hotelu typu boutique, położonego u wrót Bieszczad. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność.

W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Gości cisza i unikalny klimat ziemiańskiej rezydencji. W zabytkowych wnętrzach Dworu znajdą Państwo noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach i wykwintną kuchnię. Natomiast bogata infrastruktura SPA & Wellness pozwoli umknąć codzienności i cieszyć się stanem błogiego relaksu.

Gościniec Karpacki

Gościniec Karpacki mieści się w dwóch zabytkowych budynkach zespołu, oddalonych o 100 metrów od Dworu: XVIII-wiecznej Oficynie i sąsiadującym z nią XIX-wiecznym budynku dawnych stajni dworskich. Po renowacji, ukończonej wiosną 2014 r., urządzono w nich komfortowe i przytulne pokoje gościnne. Inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

W dobrym smaku

Restauracje

Zapraszamy do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji w naszych restauracjach: wytwornej i eleganckiej Restauracji Magnolia i otwartej na park Restauracji Ogrodowej.

Potrawy z kuchni Dworu Kombornia to autorskie kompozycje oparte na założeniach idei Slow Food, zrodzone z wiedzy i zamiłowania, doprawione pragnieniem by urzekały dobrym smakiem i unikalną estetyką.

Wesela

Wieczór kawalerski w Strefie Wellness a wieczór panieński w SPA, ślub w dworskiej kaplicy, przyjęcie weselne w ogrodzie, a noc w złotym apartamencie dla nowożeńców...

Ustronne położenie, idylliczna atmosfera założenia dworskiego, klimatyczne wnętrza i wykwintna kuchnia, sprawią, że w Dworze Kombornia spełni się oczekiwanie, by to niezwykłe zdarzenie, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, było naprawdę wyjątkowe.

Przyjęcia

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Zapraszają klasycystyczne salony stosowne na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogród na wieczorne przyjęcie, uniwersalne sale bankietowe czy piwnice degustacyjne na niekonwencjonalne spotkania.

Dla zdrowia i urody

SPA Dwór Kombornia

Prawdziwe SPA to coś znacznie więcej niż kąpiel w basenie czy wannie jacuzzi.

Pobyt w SPA Dwór Kombornia pozwoli przywrócić harmonię oraz spokój ciała i ducha. Rytuały piękna i dobroczynne oddziaływanie orientalnych terapii przy- niosą głęboki relaks i ukoją zmysły. Luksusowa pielęgnacja obudzi uśpione piękno i wzmocni energię życiową.

Instytut Kosmetyczny

Instytut oferuje profesjonalne programy zabiegowe skoncentrowane na efektywnym rozwiązaniu problemów związanych ze zdrowiem i pielęgnacją skóry.

Dzięki fachowej wiedzy kosmetologów, wartościowym składnikom preparatów i nowoczesnym technologiom doświadczycie Państwo optymalnej pielęgnacji, odpowiadającej indywidualnym potrzebom Waszej skóry.

Strefa Wellness

To miejsce pozwala cieszyć się dobroczynnym oddziaływaniem wody w rożnych stanach skupienia i o różnej temperaturze.

Urządzona w dworskiej Oranżerii Strefa Wellness zaprasza na sesje błogiego relaksu w kompleksie basenów i jacuzzi, saun suchych i łaźni parowych, grocie solnej i siłowni.

Program PURE

Uroda i piękno bierze się z wnętrza człowieka. Nasze samopoczucie jest w tej mierze kluczową sprawą. Jak to osiągnąć, by być szczęśliwym i pełnym energii?

Dzięki większej trosce o siebie, która sprawi że będziemy się dobrze czuć w swoim ciele. Zapraszamy do skorzystania z programu wspomagającego proces mądrego i zdrowego odżywiania.

Dla biznesu

Centrum konferencyjne

W zabytkowym budynku dawnych stajni dworskich dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnym oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Modułowe rozwiązanie podziału sal zapewniają komfort organizacyjny dla spotkań, szkoleń i konferencji różnej wielkości i charakteru.

Integracja

Zapraszamy do skorzystania z szerokich możliwości realizowania ekscytujących scenariuszy spotkań integracyjnych jakie oferuje zamknięta, 10-cio hektarowa enklawa, tworzona przez cały zespół dworski wraz z kompleksem konferencyjnym i infrastrukturą Wellness i SPA.

Wino i czekolada

Salon Win Karpackich

To propozycja, która zainteresuje nie tylko koneserów wina. Jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można spróbować win z Karpat w tak znacznej ilości. Jednocześnie jest to także jedyna w Polsce piwnica degustacyjna, w której Goście przez 60 lub 90 minut mogą degustować samodzielnie i według swojego wyboru wszystkie wina otwarte do degustacji.

Czekolada

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest nasza oferta unikalnych czekolad inspirowanych winem i smakami polskich ciast i ziół.

Kontakt

Pokaż dojazd

Formularz kontaktowy