Atrakcje okolicy

Leżąca u wrót Bieszczad Kombornia jest doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Trasy rowerowe w okolicach Dworu Kombornia

Czytaj więcej...

Zapraszamy na niezwykłą podróż po świecie szkła w pierwszym w Polsce obiekcie turystycznym prezentującym interaktywnie tematykę hutnictwa szkła i szklaną twórczość

Czytaj więcej...

Własna oryginalna biżuteria witrażowa - świetna zabawa, kreatywna forma spędzania wolnego czasu oraz pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent.

Czytaj więcej...

Rymanów Zdrój, Królik Wołowski - ruiny cerkwi, Jaśliska, Zyndranowa - skansen łemkowski, Chyrowa - cerkiew, wodospad w Iwli, wzgórze Franków - punkt widokowy.

Czytaj więcej...

Krempna - muzeum MPN, cerkiew, cmentarz z I Wojny Św., Folusz - wodospad Czarownic, pstrąg w Foluszu i piwa regionalne.

Czytaj więcej...

Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni. Dotknięcie dzikiej przyrody z zwiedzanie Bieszczad z perspektywy górskiej rzeki.

Czytaj więcej...

Rezerwat Prządki, zamek Kamieniec, cerkiew w Węglówce (kultura Zamieszańców), gotycki drewniany kościół w Haczowie (UNESCO).

Czytaj więcej...

Cergowa 716m - studzienka św. Jana z Dukli, jaskinie, ratownictwo w górach

Czytaj więcej...

Wycieczka Śladami Ignacego Łukasiewicza jest niezwykłą podróżą w przeszłość, do czasów, w których swój początek bierze przemysł górniczy i naftowy.

Czytaj więcej...

Na trasie spotykamy zabytki architektury sakralnej oraz architektury drewnianej. Miejscowości przez które wiedzie trasa wycieczki lokowane były za czasów panowania króla Kazimierza Wielkiego.

Czytaj więcej...

Zdjęcia: T. Okoniewski, K. Kiwior, Arch. CDS,