4* Hotel SPA na skraju Bieszczad

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** został otwarty pod koniec 2009 roku, jako jeden z pierwszych hoteli czterogwiazdkowych na Podkarpaciu. Znajdą w nim Państwo noclegi w stylowych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

Stylowe pokoje w centralnym budynku Dworu

Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych w centralnym budynku Dworu to subtelny mariaż dawnej elegancji i współczesnych wygód. Każdy z nich oprawiono w stylowe meble oraz odmienną paletę barw i urokliwych deseni, ukrywając przed okiem Gościa decydujące o komforcie utensylia, jak choćby nieznana dawniej klimatyzacja czy lodówka.

Pokoje w Południowym Skrzydle Dworu

Natomiast pokoje w Południowym Skrzydle Dworu przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach, dlatego królują w nich proste formy i wyrafinowane zestawienia barw. Dzięki tej różnorodności każdy nocleg czy dłuższy wypoczynek SPA we Dworze może mieć inny kolor, inny klimat.

Zadzwoń

Przestronny, luksusowo urządzony apartament na parterze Dworu. Przesuwne drzwi wewnętrzne pozwalają indywidualnie aranżować przestrzeń w sposób najbardziej dogodny dla Gości.

Czytaj więcej...

Najpiękniejszy Apartament we Dworze. Sypialnię zdobią oryginalne drewniane belki i zabytkowe detale użytkowe. Luksusowa łazienka mieści komfortową wpuszczaną w podłogę dwuosobową wannę.

Czytaj więcej...

Luksusowe pokoje z łożem małżeńskimi z baldachimem. Do jednego z pokoi przynależy pokaźny balkon, z którego rozpościera się uroczy widok na zabytkowy park.

Czytaj więcej...

Przestronne, stylowe pokoje z widokiem na dworską Oranżerię i park mieszczące się w centralnej części Dworu.

Czytaj więcej...

Przestronne, stylowe i stylizowane pokoje, w których królują proste formy i wyrafinowane zestawienia barw.

Czytaj więcej...

Duże, dwupokojowe Studio urządzone z myślą o komforcie osób podróżujących w większym gronie.

Czytaj więcej...

Komfortowy pokój  dwuosobowy w Południowym Skrzydle Dworu. W jego wystroju harmonijnie połączono funkcjonalność i nowoczesną estetykę ze stylowym detalem.

Czytaj więcej...

Komfortowy pokój dla osoby podróżującej w pojedynkę. W wystroju - połączenie nowoczesności i elegancji.

Czytaj więcej...

Przytulny pokój dla osoby podróżującej w pojedynkę, ulokowany w Południowym Skrzydle Dworu.

Czytaj więcej...