Gabinet BABOR

Zapraszamy Państwa do autoryzowanego gabinetu Kosmetycznego BABOR. To wyjątkowe miejsce, gdzie za sprawą dłoni i fachowych kompetencji Kosmetologów oraz dobroczynnego działania ekskluzywnych kosmetyków BABOR doświadczycie Państwo nie tylko luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała ale także harmonijnego odprężenia niosącego doskonałe samopoczucie.


SPA Dwór Kombornia - Gabinet BaborBABOR jest pionierem w profesjonalnej pielęgnacji skóry, już ponad pół wieku obecnym na rynku i nieustannie doskonalącym skuteczność kosmetyków w kierunku precyzyjnego rozwiązywania wszelkich problemów związanych z urodą i pięknem skóry.

Spektakularne sukcesy w tej dziedzinie sprawiły, iż BABOR utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie ekskluzywnej kosmetyki i pielęgnacji wellness.

Produkty tej luksusowej marki łączą w sobie najlepsze naturalne substancje czynne z najnowszymi, światowymi osiągnięciami nauki. Dlatego wszystkie kosmetyki marki BABOR zawierają ekskluzywne składniki pochodzenia roślinnego uszlachetniane we własnych laboratoriach firmy – aby Państwa skóra mogła cieszyć się urodą i młodzieńczym blaskiem!

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych uwzględniających indywidualne wymagania i potrzeby skóry.

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl