Doctor BABOR

Chcemy żyć jak najdłużej pełnią życia, ciesząc się ze wszystkich jego aspektów. Niebagatelną rolę w postrzeganiu nas przez innych  lub przez nas  samych ma nasz wygląd.

 Mimo upływu lat  czujemy się coraz to młodsi duchem i chcemy aby i nasz wygląd odpowiadał stanowi ducha.

Nowoczesne kosmetyki „high tech” z pogranicza medycyny opracowane w ścisłej  współpracy firmy  Babor ze specjalistą chirurgii plastycznej dr. Königiem to wyjątkowa linia kosmetyków łącząca najnowszą wiedzę z dziedziny medycyny z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w stosowaniu najskuteczniejszych składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

Doctor BABOR  to dwie koncepcje pielęgnacji, to dwa sposoby na zachowanie urody i jeden cel: PIĘKNO

Biogen  Cellular - pielęgnacja intensywnie regenerująca z niepowtarzalnym BIOGEN® PLANT Extract skutecznie intensyfikuje odnowę komórek. To cud pielęgnacji anty-aging. To też doskonała pielęgnacja przed i po zabiegach chirurgii estetycznej.

Derma Cellular - to młodszy wygląd bez skalpela. To skoncentrowane, specjalnie skomponowane produkty skutecznie likwidujące zmarszczki, przebarwienia, cienie i worki pod oczami. To składniki stymulujące skórny metabolizm i aktywizujące odnowę komórek. Derma Cellular to również  doskonała pielęgnacja skóry podtrzymująca efekty operacji  plastycznych.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu Doctor BABOR

Nazwa Opis zabiegu

Doctor Babor Collagen Booster Ultimate Face Lifting
(60min/cena 390 PLN

Intensywna, nieinwazyjna pielęgnacja skutecznie likwidująca oznaki starzenia skóry, silnie wygładzająca i przywracająca skórze jędrność.Zabieg przeznaczony do skóry każdego typu, pozbawionej jędrności, ze skłonnością do zmarszczek.

Doctor Babor Skin Renewal Treatment
(45 min./cena 250 PLN)

Zabieg przyspieszający odnowę i regenerację skóry przeznaczony do cery zanieczyszczonej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami, do skóry dojrzałej bądź ze skłonnością do powstawania zmarszczek, do skóry poszarzałej, pozbawionej blasku, z plamami, przebarwieniami i zaburzeniami pigmentacyjnymi. Pielęgnacja  powinna być przeprowadzona w serii przynajmniej 4 zabiegów na przestrzeni 4-8 tygodni.W trakcie trwania i po kuracji należy bezwzględnie unikać ekspozycji skóry na słońce i stosować odpowiednie produkty ochronne. Zabieg polecany jest również na 8-10 tygodni przed planowanym zabiegiem chirurgicznym . W formie kuracji połączonej z domową pielęgnacją preparatami Biogen Cellular Ultimate Repair odbudowuje głębsze warstwy skóry.

Doctor Babor Regenerative Post-/ Preparing Treatment
(60min./cena 250 PLN)

Odbudowująca skórę , intensywnie regenerująca pielęgnacja. Polecana  również jako kuracja przygotowująca skórę do operacji plastycznych na 2-4 tygodni przed planowanym zabiegiem oraz do intensywnej regeneracji skóry ok. 6 tygodni po  zabiegach chirurgii estetycznej (w konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Doctor Babor Cooling Post Treatment
(45 min./cena 250PLN)

Zabieg intensywnie kojący, wspomagający redukcję obrzęków i podrażnień. Zabieg przeznaczony jest również jako pierwsza pielęgnacja skóry po zabiegach chirurgicznych.

Doctor Babor Detoxyfying Vitamin Treatment
(75 min./cena 280PLN)

Intensywna detoksykacja i regeneracja skóry  nadwyrężonej działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

Doctor Babor Whitening Cellular
(60 min./cena 210 PLN)

Zabieg pielęgnacyjny przeznaczony do potrzeb cery skłonnej do przebarwień. Rozjaśnia skórę, skutecznie redukując istniejące plamy pigmentacyjne oraz przebarwienia, zapewniając skórze jednorodny koloryt. Intensywnie nawilża. Nadaje skórze gładkości i delikatności.

Zabieg pielęgnacyjny ciała Doctor BABOR

Nazwa Opis zabiegu

Doctor Babor Body Cellular Anti - Cellulite Fatburning Treatment
jeden zabieg (60 min/cena 260 PLN)     
w serii 4 zabiegów (60 min./cena 890 PLN   

Pielęgnacja partii ciała objętych cellulitem, pozwalająca zredukować złogi tłuszczu, wzmocnić tkankę, oraz przywrócić skórze gładkość i jednolitą strukturę. Aktywizuje procesy redukcji tłuszczu. Wspomaga skórną przemianę materii. Wzmacnia sieć włókien kolagenowych, a tym samym poprawia strukturę tkanki łącznej. Skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, a cellulit wyraźnie zredukowany. Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, zabieg powinien być wykonywany w serii 5-10 zabiegów, z częstotliwością przynajmniej jednego do dwóch zabiegów w tygodniu.