Zabiegi Liftingujące HSR

Każdego dnia Firma Babor we własnych laboratoriach poszukuje nowych, efektywnych składników, aby nieustannie udoskonalać produkty i zwiększać ich skuteczność. W wyniku tych starań powstał HSR® Lifting Integral Complex, doskonała kompozycja trzech niezwykle skutecznych substancji  aktywnych które pozwalają uzyskać kompleksowe działanie przeciwzmarszczkowe: Glyco-Stop działa na zmarszczki od wewnątrz, zapobiegając glikacji włókien kolagenowych. Multitendyna aktywizuje odbudowę włókien kolagenowych i elastynowych w skórze, dzięki czemu wzmacnia ich sieć oraz wyraźnie poprawia kontur twarzy. Liftolution tworzy na powierzchni skóry niewidoczną warstwę o strukturze siatki, która błyskawicznie wygładza zmarszczki i jest odpowiedzialna za natychmiastowy efekt mikroliftingu. Skóra na długo staje się i bardziej jędrna i widocznie gładsza. Perfekcyjne współdziałanie tych składników sprawia, że upływający czas nie pozostawia śladów na Twojej skórze.

Pielęgnacja Liftingująca na Najwyższym Poziomie HSR®

Nazwa Opis zabiegu
HSR®Power Lifting
(90 min./cena 390 PLN)
Kompleksowy efekt liftingu. Ekskluzywna pielęgnacja z 5 ampułkami (koncentraty substancji czynnych) i z maską HSR® Lasting Lift Face i HSR® Lasting Lift Decollete.
HSR® Skin Energy System
(120 min./cena 350 PLN)
(120 min./cena 280 PLN)*
Ekskluzywny zabieg liftingujacy z masażem wellness i maską HSR® Lasting Lift Face i Decollete lub zamiennie z maską HSR® Lifting Foam Mask*.
HSR®Speed Lifting
(60min./cena 300 PLN)
Natychmiastowy efekt liftingu dla każdego rodzaju skóry.
HSR®Eksprss Lift
(45 min./cena 280 PLN)
Błyskawiczny zabieg liftingujący dla każdego rodzaju skóry.