Zabiegi Ujędrniające

Czas trwania zabiegu nie obejmuje czasu potrzebnego na demakijaż.

Nazwa Opis zabiegu
3D Lifting Treatment z Ultra Comfort Modelage Mask
(90 min./cena 400 PLN)
Zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej, pozbawionej jędrności i elastyczności, wymagającej regeneracji. Glaucyna (alkaloid z siwca żółtego), ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, tropikalnych migdałów, kwasu taninowego, krzemu organicznego, aloesu i kwasu hialuronowego poprawiają kontur twarzy, skutecznie zmniejszają "efekt drugiego podbródka", uelastyczniają i wzmacniają komórki skóry oraz napinają i wygładzają zmarszczki. Maska dostarcza skórze wartościowych składników natłuszczających, wzmacnia komórki skóry i dzięki okluzyjnemu działaniu utrwala efekt liftingu. Widoczne odmłodzenie skóry w trzech wymiarach.
Blue Lagune
(90 min./cena 340 PLN)
Orzeźwiająca, morska pielęgnacja o intensywnym działaniu nawilżającym i ujędrniającym. Ekstrakt z planktonu błyskawicznie i długotrwale uzupełnia ubytki wilgoci w skórze. Cera staje się jędrna i elastyczna.
3D Lifting Treatment
(70 min./cena 260 PLN)
Zabieg przeznaczony do skóry dojrzałej, pozbawionej jędrności i elastyczności, wymagającej regeneracji. Glaucyna (alkaloid z siwca żółtego), ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, tropikalnych migdałów, kwasu taninowego, krzemu organicznego, aloesu i kwasu hialuronowego poprawiają kontur twarzy, skutecznie zmniejszają „efekt drugiego podbródka", uelastyczniają i wzmacniają komórki skóry oraz napinają i wygładzają zmarszczki.
Złoto Maroka
(70 min./cena 260 PLN)
Zabieg pielęgnujący i poprawiający elastyczność skóry wykonywany na bazie kremu Argan Cream. Głównymi składnikami tego kremu są olej arganowy pozyskiwany z owoców drzewa arganowego zwanego właśnie "złotem Maroka" oraz arganyl- wyciąg z liści tego drzewa. Zabieg wzmacnia sieć włókien kolagenowych i intensywnie odżywia. Masaż twarzy z elementami masażu dr. Jaquet´a stymuluje i poprawia jędrność i elastyczność skóry.
Balancing Cashmere Wood
(30 min./ cena 120 PLN)
Ujędrniająca i regenerująca pielęgnacja twarzy. Wzmacnia sieć włókien kolagenowych, przywraca skórze jędrność i elastyczność. Reguluje gospodarkę hydrolipidową. Skóra odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.