Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez jej nakłuwania. Wtłaczanie substancji aktywnych odbywa się za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Skuteczność tego zabiegu porównywana jest z mezoterapią, a sam zabieg odbierany jest jako przyjemny i komfortowy. Dzięki infuzji odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Tlen stosowany podczas zabiegu ma działanie bakteriobójcze.

{/sliders}

Działanie

W przypadku skóry młodej działanie zabiegu ukierunkowane jest na prewencję, nawilżanie, zapobieganie procesom przedwczesnego starzenia oraz utracie wody i spadku napięcia skóry. Natomiast w przypadku cery dojrzałej redukujemy i niwelujemy niekorzystnego efekty upływu czasu, poprawiamy strukturę i kondycję skóry.
Infuzja w kosmetyce wiąże się z pokonywaniem bariery, jaką jest naskórek i oddziaływaniem na skórę w taki sposób, aby bardziej skutecznie absorbowała preparaty pielęgnacyjne. Dlatego gęstość i wielkość cząsteczek produktów wykorzystywanych w zabiegu infuzji tlenowej została dobrana tak, aby jak najlepiej wnikały w głąb skóry.

W zależności od problemu z jakim boryka się skóra, w trakcie zabiegu możliwe jest zastosowanie jednej z wielu ampułek zawierających czyste substancje lub ich koktajle. Szczególne znaczenie zajmuje tutaj kwas hialuronowy. Zastosowanie kwasu hialuronowego wielkocząsteczkowego powoduje, że skóra jest lepiej nawilżona i gładsza, a drobne linie i zmarszczki znikają. Skoncentrowane dawki substancji aktywnych uzupełniają ich niedobory w skórze, dzięki czemu odzyskuje ona piękny i zdrowy wygląd. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

Efekty

Efekty osiągnięte po zabiegu na twarz i szyję:

  • wypełnienie zmarszczek
  • głębokie nawilżenie skóry na poziomie komórkowym
  • wygładzenie skóry w okolicach oczu
  • rozjaśnienie skóry
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności skóry
  • podniesienie owalu twarzy
  • witalność i młody wygląd

Działanie hiperbarycznego tlenu

Działanie hiperbarycznego tlenu
W powietrzu znajduje się 21% tlenu, ale tylko niewielka jego ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić. Tlen hiperbaryczny to medyczny tlen w czystej postaci podawany pod zwiększonym ciśnieniem (hiperbarycznym). Dociera on do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek. Efekty widać niemal natychmiastowo, skóra nabiera ładnego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawia się kondycja skóry.

Cennik zabiegów

Nazwa Zabiegu Cena
Infuzja tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb skóry 180 PLN
Oxybrazja + Infuzja tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb skóry 210 PLN
Oxybrazja + Infuzja tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb skóry + maska kremowa 240 PLN
Oxybrazja + Infuzja tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb skóry + maska algowa 270 PLN
Oxybrazja + Infuzja tlenowa z ampułką dobraną do potrzeb skóry + maska kolagenowa 300 PLN