Zabiegi Uzupełniające

Typ zbiegu Zakres zabiegu Cena
Manualne oczyszczanie twarzy Podstawowe  140 PLN
Manualne oczyszczanie twarzy Rozszerzone  200 PLN
Manualne oczyszczanie twarzy Rozszerzone z maską Algową  250 PLN
Regulacja brwi    20 PLN
Henna na brwi  30 PLN
Henna na rzęsy  30 PLN
Pakiet całościowy regulacja+henna  60 PLN
Depilacja woskiem Wąsik/Broda 50 PLN
Depilacja woskiem Bikini/Przedramiona 80 PLN
Depilacja woskiem Pachy 70 PLN
Depilacja woskiem Całe Nogi 150 PLN
Depilacja woskiem Uda/Łydki 80 PLN
Depilacja woskiem Plecy 160 PLN

Pielęgnacja Dłoni

Dłonie są ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra, kształtne, zdrowe paznokcie powinny być ozdobą każdego człowieka. Służą one bowiem nie tylko jako „narzędzie pracy" ale jako środek komunikowania się. To również za pomocą mowy rąk sygnalizujemy nasze uczucia: sympatię, miłość, niechęć czy nieufność.

Nazwa Opis zabiegu
Piękne Dłonie
(20 min./cena 50 PLN)
Peeling, maska, masaż dłoni.
Manicure SPA
(ok. 90 min./ cena 100 PLN)
Ekskluzywny pielęgnacyjny zabieg dłoni połączony z tradycyjnym manicure. Delikatny peeling łagodnie złuszcza naskórek, nie podrażniając skóry dłoni. Serum dzięki dużej zawartości witamin A, C, E działa odmładzająco i wygładzająco na skórę dłoni. Mocno regenerująca maska wzmacnia i chroni skórę, aktywuje procesy naprawcze. Dłonie są gładkie, dobrze nawilżone, a paznokcie doskonale odżywione.
Manicure Basic
(ok. 60 min./cena 50 PLN)
Tradycyjny manicure połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym na dłonie (peeling dłoni, usuwanie skórek, krem pielęgnujący na dłonie) zakończony malowaniem paznokci kolorowymi lakierami lub odżywkami.
Manicure Japoński P.Shine
(ok.60 min./cena 80 PLN)
Zabieg polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową, oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie. Manicure japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne: witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Ten unikatowy manicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.
 Manicure Hybrydowy
(ok.60 min./cena 100 PLN)
Rozwiązanie trwałego manicure- lakiery do paznokci w formie lakieru światłoutwardzalnego. Kolorowe lakiery zapewniają nie tylko gładki nieskazitelny efekt manicure, ale są również trwałe i wytrzymałe. Dzięki nim możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami znacznie dłużnej niż przy zastosowaniu tradycyjnych lakierów. Zabieg z ich użyciem to skuteczna metoda SOS przed "wielkim wyjściem", lub piękne, zadbane dłonie na co dzień. Ma to szczególne znaczenie gdy w nawale pracy brak nam czasu na częste zabiegi.

 

Pielęgnacja Stóp

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w ciągu naszego życia na naszych stopach trzy lub czterokrotnie okrążamy kulę ziemską. Dlatego ich regularna pielęgnacja jest kwestią nie tylko estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. W stopach umieszczone są receptory czyli unerwione punkty mające połączenie z każdym organem ciała. Poprzez masaż można poprawić ukrwienie tych punktów, transport składników odżywczych i usuwanie toksyn odpowiedzialnych za choroby. Odpowiednia pielęgnacja stóp pozwoli zachować ich zdrowie i estetyczny wygląd.

Nazwa  Opis zabiegu
Piękne Stopy
(30 min./cena 70PLN)
Peeling, maska, masaż stóp.
Pedicure SPA
(ok. 60-90 min./ cena 150 PLN)
Tradycyjny pedicure połączony z ekskluzywnym rytuałem z elementami masażu. Delikatne aromaty użytych kosmetyków subtelnie pobudzają zmysły i przynoszą odprężenie. Kąpiel i peeling przygotowują stopy do kolejnego etapu pielęgnacji. Balsam z witaminą E dobrze odżywia i regeneruje skórę stóp. Wspaniały masaż sprawia że stopy stają się lekkie, a nasz organizm odzyskuje wewnętrzny komfort i równowagę.
Pedicure Basic
(ok. 90 min./cena 100 PLN)
Tradycyjny pedicure połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym stóp (peeling stóp, usuwanie skórek, krem do stóp) zakończony malowaniem paznokci lakierami kolorowymi lub odżywkami.

PedicureHybrydowy
(ok.120 min./cena 160 PLN)