Konferencje i szkolenia

Centrum Bankietowo - Konferencyjne Dworku Kombornia Hotel & SPA składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części.

Na konferencje i szkolenia

Dwór Kombornia Hotel & SPA - sala konferencyjna
Na potrzeby większych spotkań przeznaczony jest  zabytkowy budynek dawnych stajni dworskich o pow. ponad 700 m2.

Dysonujemy w  nim nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi mieszczącymi do 250 osób, osobną salą taneczną oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Modułowe rozwiązanie podziału sal zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią, pozwalającą organizować tu spotkania, szkolenia i konferencje różnej wielkości i charakteru.

Na potrzeby mniejszych spotkań, o bardziej prestiżowym charakterze lub na specjalistyczne szkolenia w małych grupach udostępniamy reprezentacyjne Salony na parterze Dworu.

Każda z sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w dostęp do Internetu.

Na spotkania biznesowe

Dwór Kombornia Hotel & SPA - eventy

Krótkie seminarium, poważna kilkudniowa konferencja, debiut nowego produktu, spotkanie z kluczowymi Klientami, trudne negocjacje a może kolacja lub bankiet na zakończenie kontraktu - każde z tych wydarzeń znajdzie we Dworze Kombornia Hotel & SPA **** właściwą dla siebie oprawę i interesującą formę. Może odbywać się w jednym budynku zespołu lub równolegle w kilku.

Wiemy, że chcielibyście Państwo by było jedyne w swoim rodzaju i wywarło jak najlepsze wrażenie na Waszych Gościach. W zależności od Państwa potrzeb nasi konsultanci doradzą najlepsze rozwiązania organizacyjne. Pomogą w wyborze miejsca, które najbardziej odpowiadać będzie celom i charakterowi Państwa spotkania biznesowego. Dobiorą menu, oprawę muzyczną, scenografię i program atrakcji dodatkowych.

SPA Konferencyjne i Fit break

Dla uczestników szkoleń i konferencji przygotowujemy specjalny program zabiegów SPA, pozwalający na zrelaksowanie oraz odprężenie ciała i umysłu, zmęczonych kilkugodzinnym, wytężonym wysiłkiem intelektualnym i koncentracją uwagi.

Każdy trener wie jak niezwykle trudno jest utrzymać uwagę słuchaczy na jednakowo wysokim poziomie w trakcie całego szkolenia. Pomimo wysiłków prowadzącego, klimatyzacji, wygodnych krzeseł i przerw na kawę, w miarę upływu dnia wzrok coraz większej liczby uczestników, zaczyna błądzić w przestrzeni, sygnalizując spadek koncentracji.

Aby zapewnić maksymalną efektywność przyswajania wiedzy i umiejętności, proponujemy zbudować program szkolenia bilansujący wysiłek umysłowy z oddziaływaniem na ciało. Dzięki odpowiednio dobranym dawkom aktywności fizycznej, wzrośnie poziom energii w organizmach uczestników poprawiając ich percepcję i kreatywność.

Nasi terapeuci, zgodnie z Państwa potrzebami, zrealizują aktywizujący lub relaksacyjny program przerw szkoleniowych, komponując go z różnorodnych form aktywności.

Oferta konferencyjna

Rezerwacje:
Dwór Kombornia Hotel & SPA ****
Kombornia 1, 38-420 Korczyna, woj. Podkarpackie
Tel : 13 435 43 60
e-mail: hotel@DworKombornia.pl