Przyjęcia i bankiety

Dwór Kombornia Hotel & SPA - przyjęcia i bankiety

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia Hotel & SPA ****. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Od statecznych salonów stosownych na tradycyjny obiad, ogrodu na wieczorne przyjęcie, polan parkowych na rodzinny piknik po miejsce biesiadne na ognisko.

A Na ten czas to Państwo będziecie Gospodarzem w tym miejscu. W Waszym imieniu nasi kucharze zadbają o to, by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i należycie podkreślały jego rangę. Dołożymy wszelkich starań, by podjąć przybyłych tak serdecznie i gościnnie, jak to było zwyczajem w staropolskim dworze.

Organizujemy zarówno prywatne uroczvstości z okazji chrzcin, komunii, urodzin, ważnych rocznic i jubileuszy jak też różnego rodzaju bankiety, rauty,i spotkania biznesowe, czy oprawę konferencji. Dostarczamy także catering w dowolne miejsce.

Scenariusz każdego przygotowywany jest indywidualnie by odpowiadał charakterowi i randze wydarzenia. Składa się na niego:

Wybór miejsca

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Catering

Rozległy zespół dworski dysponuje w tym zakresie szeroką paletą możliwości: od statecznych salonów stosownych na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogrodu na wieczorne przyjęcie, sal bankietowych na tańczoną imprezę, polan parkowych na rodzinny piknik po miejsce biesiadne na ognisko.

Gastronomia

W Państwa imieniu nasi kucharze zadbają o to, by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i należycie podkreślały jego charakter, niezależnie czy będzie to lunch na stojąco czy wielodaniowy spektakl kulinarny. Dobierzemy odpowiednie napoje  i dołożymy wszelkich starań, by podjąć przybyłych tak serdecznie i gościnnie, jak to było zwyczajem w staropolskim dworze.

Dekoracje stołu i aranżacja przestrzeni

Stół wymaga eleganckiej sukni. Nasi specjaliści od dekoracji i florystyki do pięknej zastawy i szkła dobiorą odpowiednią bieliznę stołową, kompozycje kwiatowe i świece oraz zaaranżują przestrzeń wybranej przez Państwa sali.

Oprawa muzyczna

Charakter spotkania decyduje o tym czy stosowniejszy będzie fortepianowy recital na naszym  koncertowym, 150-letnim Bechstein'ie, koncert muzyki klasycznej, jazzowej czy rozrywkowej. Na życzenie naszych Gości ich uroczystość uświetnić może także koncert zespołu rockowego, ludowego, rewia czy spektakl plenerowy.

Atrakcje dodatkowe

Receptą na niezapomniane wydarzenie jest zaangażowanie Gości we wspólną aktywność i dostarczenie im niespodziewanych doznań. Dlatego zapraszamy do uatrakcyjnienia programu Państwa imprezy o różnorodne formy jak np.:

- profesjonalne, komentowane degustacje win,
- warsztaty tworzenia czekolady,
- dedykowane programy Wellness i SPA,
- gry i zabawy integracyjne we wnętrzach i w plenerze
- wyprawy „z adrenaliną”.

Nasi konsultanci doradzą, zadbają o każdy detal, pomogą we wszystkich przygotowaniach. Postaramy się by spełniło się oczekiwanie, że wydarzenie będzie wyjątkowe.

Od końca XIX wieku ozdobą wielobryłowej architektury dworu jest wyniosła Kaplica w kształcie ośmiobocznej wieży, obecnie pod wezwaniem Świętej Rodziny. Na specjalne życzenie Gości, Kaplica może zostać udostępniona w celu odprawienia mszy lub innego nabożeństwa.

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi Dworu Kombornia!

Rezerwacje i zapytania prosimy kierować na adres:

event@DworKombornia.pl