Gościniec Karpacki - przytulne pokoje gościnne

Bogata infrastruktura SPA i Wellness Dworu Kombornia oraz dogodne położenie (zaledwie 9 km od Krosna i 900 m od drogi krajowej nr 9 Rzeszów – Barwinek) sprawiają że noclegi w Gościńcu Karpackim są interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry – Bieszczady. Gościniec Karpacki mieści się w dwóch zabytkowych budynkach zespołu dworskiego oddalonych o 100 metrów od Dworu.

Pokoje Gościnne w Oficynie Dworskiej

Renowacja XVIII-wiecznej Oficyny,  zakończona została wiosną 2011 r. Urządzono w niej komfortowe i przytulne pokoje, wśród których znajdują się także pracownie przeznaczone dla twórców (muzyków i malarzy), którzy ze swoją pracą nie mogą się rozstać nawet w czasie urlopu.

Pokoje Gościnne w dawnych Stajniach Dworskich

Adaptacja sąsiadującego z Oficyną, XIX-wiecznego budynku dawnych stajni dworskich, został zakończona w 2014 r.  W wystroju wszystkich pokoi gościnnych dominują ciepłe barwy, a inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

Zadzwoń

Obszerne, klimatyczne pokoje, których ozdobą jest wyeksponowany wątek XVIII-wiecznych murów Oficyny Dworskiej. Zlokalizowane w odległości około 100 m od centralnego budynku Dworu.

Czytaj więcej...

Klimatyczne, ekonomiczne pokoje mieszczące się w XIX-wiecznych Stajniach Dworskich zlokalizowanych w odległości około 100 m od centralnego budynku Dworu.

Czytaj więcej...

Klimatyczne, ekonomiczne pokoje mieszczące się w XVIII-wiecznej Oficynie Dworskiej i sąsiadujących z nią XIX-wiecznych Stajniach Dworskich zlokalizowanych w odległości około 100 m od Dworu.

Czytaj więcej...

Przytulny, ekonomiczny pokój dla osób podróżujących w pojedynkę.

Czytaj więcej...