Jak dojechać

 

Jak dojechać samochodem

Koordynaty GPS :
Dwór Kombornia Hotel & SPADwór Kombornia Hotel & SPA****

N 49°42' 07.12"
E 21°52' 00.40"

Gościniec Karpacki

N 49°42' 06.19"
E 21°51' 52.24"

Dwór Kombornia położony jest 800 metrów od drogi krajowej nr 9 (E371) Rzeszów - Barwinek, na pograniczu miejscowości Kombornia i Iskrzynia, przy ulicy Granicznej.

Jadąc do Komborni drogą krajową nr 9, od Rzeszowa w kierunku Barwinka, należy przejechać całą miejscowość Kombornia i tuż przed tabliczką "ISKRZYNIA" skręcić w prawo, w ulicę Graniczną.

Jadąc do Komborni drogą krajową numer 9 (E371) od strony Sanoka, Krosna lub Dukli, po zjechaniu z ronda w miejscowości Miejsce Piastowe i przejechaniu kilku kilometrów należy, za tabliczką oznaczającą koniec miejscowości ISKRZYNIA, skręcić w lewo (przy tablicy KOMBORNIA) w ulicę Graniczną.

Jadąc z Krosna do Komborni można też wyjechać drogą nr 991, w kierunku miejscowości Korczyna. W Korczynie należy opuścić drogę 991 i, po przejechaniu tej miejscowości na wprost, skręcić w prawo przed cmentarzem, kierując się znakami prowadzącymi do KOMBORNI. Następnie, po przejechaniu kilku kilometrów należy skręcić w prawo, za brązowym znakiem kierującym do Dworu Kombornia.Transfery

Relaks już w trakcie podróży do SPA

To propozycja dla tych z Państwa którzy przyjeżdżają do nas publicznymi środkami lokomocji. Chcąc sprawić, by wypoczynek w naszym hotelu rozpoczął się zanim Państwo do nas dojadą i trwał dłużej niż pobyt u nas, zapraszamy do skorzystania z różnych opcji naszego transportu, w tym bezpłatnych transferów.

W zależności od Państwa dyspozycji, nasz samochód czekać będzie na dworcu w Krośnie, lotnisku w Rzeszowie lub lotnisku w Krakowie, a następnie komfortowo, szybko i wygodnie przywiezie Państwa do hotelu. 

Oferta Specjalna: Transfer gratis lub z rabatem.
  1. transfer z/na Dworzec w Krośnie gratis - dla rezerwacji pokoi hotelowych i pakietów dedykowanych obejmujących minimum 3 noclegi, potwierdzonych z dwudniowym wyprzedzeniem
  2. 10% rabatu od ceny transferu za każdą, oprócz pierwszej, dobę pobytu* dotyczy:
    • transferu z/na lotnisko w Rzeszowie dla rezerwacji potwierdzonych z tygodniowym wyprzedzeniem
    • transferu z/na lotnisko w Krakowie dla rezerwacji potwierdzonych z tygodniowym wyprzedzeniem

*10% rabatu dotyczy tylko hotelowych pokoi we Dworze.

Oferta specjalna nie dotyczy indywidualnego transferu (samochód na wyłączność). Hotel zastrzega sobie prawo, w zależności od dostępności wolnych miejsc w samochodzie, do przewozu innych gości hotelowych tym samym kursem.

Transfer indywidualny w jedną  stronę (na wyłączność) - do 4 osób:
  • 45 PLN/samochód - transfer z/na Dworzec w Krośnie
  • 300 PLN/samochód - transfer z/na lotnisko w Rzeszowie
  • 590 PLN/samochód - transfer z/na lotnisko w Krakowie

Niniejsza oferta promocyjna nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi.

Samochód - komfortowy Mercedes Vito, mogący przewieźć do 6 Gości.

Air Taxi

Dzięki współpracy z certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym, możemy dla naszych Gości zorganizować transport powietrzny z dowolnego miejsca w kraju do Komborni i z powrotem.

Loty realizowane są śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem. Śmigłowce są ciche, z luksusową kabiną, pilotowane przez doświadczonych pilotów.

Loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC). Operator posiada niezbędne certyfikaty oraz koncesję uprawniające do przewożenia osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej:
- Koncesja Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr ULC- LER-1/4000-027/03/12
- Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) nr PL-029/12
- Certyfikat Usług Lotniczych (AWC) nr 30/12

W zależności od modelu helikoptery mogą zabrać na pokład od 4 do 9 pasażerów.


 

Odległości od Dworu Kombornia Hotel & SPA****

- do najbliższego polsko-słowackiego przejścia granicznego (Barwinek - Vyąný Komárnik) - 40 km
- do najbliższego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego (Medyka – Шeгини) - 96 km
- inne:
Krosno 9 km, Iwonicz 21 km, Rymanów 21 km, Dukla 24 km, Bóbrka 24 km, Sanok 37 km, Rzeszów 50 km, Solina 68 km, Przemyśl 82 km, Lwów 176 km.