Restauracje

       

Przywracając świetność architekturze Dworu w Komborni zadbano, by charakter wnętrz pozostał zgodny z ich niegdysiejszym przeznaczeniem. Tak jak dawniej parterowa, reprezentacyjna przestrzeń Dworu służy więc uciechom stołu.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Salonik MęskiZapraszamy tu Państwa do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji w naszych dwóch restauracjach: wytwornej i eleganckiej Restauracji Magnolia oraz otwartej na park Restauracji Ogrodowej.

Na kawę bądź kieliszek czegoś mocniejszego sposobniejszy będzie Bar w Salonie Jadalnym z letnim balkonem połączonym z tarasem. Znajdą tu Państwo także zacny wybór win z autorskiej selekcji Salonu Win Karpackich.

 Nasi przodkowie uważali, że rozkosze podniebienia są jednym z głównych źródeł ziemskiej szczęśliwości. Dlatego potrawy przygotowane przez naszych kucharzy to autorskie kompozycje zrodzone z wiedzy i zamiłowania, doprawione pragnieniem by urzekały dobrym smakiem i unikalną estetyką. Dokładamy wszelkich starań by każda z nich była źródłem niepowszedniego ukontentowania naszych Gości.

Rok 2014 obfitował w wyrazy uznania ze strony krytyków kulinarnych pod adresem zarówno Dworu Kombornia Hotel & SPA**** jak i mieszczącej się w nim Restauracji Magnolia. W  lipcu 2014 Hotel i Restauracja otrzymały „Poziomkę” - znak jakości Magdy Gessler, a Dwór i Restauracja znalazły się wśród najlepszych restauracji i hoteli w Polsce, które zauroczyły Kreatorkę Smaków. Pod koniec roku  zarówno Dwór Kombornia Hotel&SPA****(jako jedyny obiekt z Podkarpacia) jak i Restauracja Magnolia znalazły się w pierwszej polskiej edycji przewodnika Gault& Millau. Przewodnik prezentuje najlepsze restauracje, wyjątkowe hotele i regionalne specjały widziane okiem niezależnych ekspertów. Obok Michelin jest jedną z najbardziej renomowanych i wpływowych tego typu publikacji na świecie.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Salonik KawowyRestauracja Magnolia zaprasza:

  • od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-22:00
  • w piątek i sobotę w godzinach 11:00-22:30

Restauracja Ogrodowa zaprasza na:

  • śniadanie w godzinach od 7:30 do 10:30
  • śniadanie biznesowe w godzinach od 6:45 do 7:30 -  dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji na Recepcji po przyjeździe do hotelu
  • lunch w godzinach od 12:00 do 15:00
  • obiadokolację w godzinach od 16:00 do 20:00

Bar w Salonie Jadalnym zaprasza:

  • codziennie w godzinach 11:00-23:00