Fitness

Zgodnie z życiową maksymą „W zdrowym ciele zdrowy duch” serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku oraz osoby pragnące wymodelować swą sylwetkę na profesjonalne zajęcia FITNESS. Regularne korzystanie z zajęć fitness jest niczym zastrzyk świeżej energii, która nada szarej codzienności nowy rytm i doda znużonemu ciału sił witalnych. Zajęcia zapewniają intensywne spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez pobudzanie procesów katabolicznych Twojego ustroju.

Co zyskujesz

Dwór Kombornia Hotel & SPA
Efekt który możesz osiągnąć dzięki zajęciom fitness to:

  • Spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • Proporcjonalna sylwetka,
  • Modelowanie BPU (biodra, pośladki, uda),
  • Nawyk prawidłowej postawy ciała.

Ponadto regularne zajęcia fitness mają działanie lecznicze na poszczególne narządy ciała:

  • Poprawa krążenia krwi,
  • Automasaż narządów wewnętrznych,
  • Podniesienie poziomu odporności organizmu,
  • Wzrost ogólnoustrojowej kondycji ustroju,
  • Niwelacja stresu.

Zajęcia fitness sprawią, że Twoje ciało nabierze symetrii poprzez wzmocnienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Ćwiczenia pozwolą przywrócić wzorcową postawę ciała, a poprawa koordynacji ruchowej sprawi, że każdy Twój ruch będzie pełen gracji i wdzięku. W trakcie zajęć fitness wytwarzają się ENDORFINY - hormony peptydowe popularnie zwane hormonami szczęścia, które niwelują stres, uczucie zmęczenia, bólu- jednym słowem wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie - uszczęśliwiają!

Sam na Sam z trenerem

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Sam na Sam z Trenerem !
Korzystając z indywidualnych zajęć, mogą Państwo osiągnąć znacznie więcej! W czasie zajęć „Sam na Sam z Trenerem”- Instruktor Fitness całą swą uwagę skupia wyłącznie na Tobie! Dyplomowany Fizjoterapeuta- Instruktor pracuje z Państwem nad wymarzonym celem, koncentrując uwagę na Państwa fizycznej wydolności (dostosowuje ćwiczenia i tempo ich wykonywania do Państwa możliwości), technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń (uchroni to kręgosłup oraz stawy przed nadmiernym przeciążeniem) oraz nieustająco motywuje do osiągnięcia upragnionego rezultatu.

Cennik Indywidualnych Zajęć Fitness
1osoba /60 PLN/ 45 minut
2 osoby /49 PLN/osoba/ 45 minut
3 osoby/ 39 PLN/osoba/ 45 minut
3-6 osób/ 29 PLN/osoba/ 45 minut

Karnet 1:1- 6 treningów dla 1 osoby po 45 min – 290 PLN
Karnet 2:1- 6 treningów dla dwóch osób jednocześnie po 45 min – 450 PLN

Szczegóły oraz zapisy: tel. 13 435 43 60, e-mail: SPA@DworKombornia.pl

zajęcia Fitness dla Przyszłych MAM

Wykorzystaj czas ciąży dla Siebie i Twojego Maluszka !

Dwór Kombornia Hotel & SPA - FitnessAktywność ruchowa na dużych piłkach świetnie wpłynie na nastrój, pozwoli rozładować napięcie, stres i niepokój. Dzięki tym zajęciom przyszłe Mamy pomogą swemu ciału szybko powrócić do upragnionej, zgrabnej sylwetki po porodzie.

Za przyczyną ćwiczeń oddechowych dotleniając siebie, dotlenią dziecko oraz dostarczą mu substancji odżywczych.

Ćwiczyć mogą kobiety w początkowej ciąży oraz w zaawansowanej, wysportowane i niewysportowane.

Najnowsze badania dowodzą, iż regularne ćwiczenie w okresie ciąży  korzystnie wpływa na samopoczucie kobiety, ułatwia przebieg porodu oraz ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia noworodka. 

Typy zajęć

Typ zajęć Fitness:

Zajęcia Cardio Body Sculp (CBS) – idealna forma zajęć dla osób, które rozpoczynają przygodę z fitness. Zajęcia mające na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej. CBS obejmuję proste ćwiczenia gimnastyczne, które nadadzą Twemu ciału zdrowy wygląd. Regularne zajęcia zaowocują wzorcową postawą ciała i piękną sylwetką. Ćwiczenia przy pobudzającej do ruchu muzyce oraz motywującym Instruktorze dostarczą Państwu satysfakcji oraz zapewnią dobrą zabawę.

Zajęcia Fitball – forma zajęć ruchowych ciesząca się obecnie w świecie fitness ogromną popularnością.
Fitball jest aktywnością idealną do poprawy stanu zdrowia, figury i siły mięśniowej. Ćwiczenia z piłką to kwintesencja pożytecznego z przyjemnym. Z wykorzystaniem piłki wykonuje się ćwiczenia skoncentrowane na modelowaniu BPU (biodra, pośladki, uda). Dodatkowo do większości ćwiczeń angażowane się mięśnie brzucha – ćwicząc modelujemy je i wzmacniamy. Ćwiczenia z piłką dwukrotnie efektywniej oddziałują na mięśnie proste oraz skośne co daje pięknie wyrzeźbiony płaski brzuch.

Zajęcia Płaski Brzuch - któż  z nas nie marzy o płaskim brzuchu z delikatnie zaznaczoną rzeźbą mięśni. Z myślą o tym zorganizowaliśmy dodatkowe zajęcia, które głównie koncentrują się na modelowaniu brzucha. Systematyczne ćwiczenia stopniowo zmniejszą obwód tali. W trakcie zajęć pracujemy nad wzmacnianiem mięśni prostych oraz skośnych brzucha, dzięki czemu zmniejszą się tzw. "boczki". Koncentrując się na brzuchu nie zapominamy jednakże o pozostałych mięśniach posturalnych.

DYNASO- nowoczesny przyrząd DYNASO jest kompilacją piłki oraz stepu. Zajęcia prowadzone są w trosce o Państwa koordynację ruchową, poprawę równowagi oraz udoskonalenie percepcji- czyli czucia głębokiego, niezbędnego do świadomej i prawidłowej kontroli własnego ciała. DYNASO wykorzystywane jest także jako sprzęt do rehabilitacji, ze względu na skuteczność w działaniu oraz przez Instruktorów Fitness, ukierunkowanych na wysoki poziom swoich zajęć, z których klienci mogą czerpać to co najlepsze; efekt oraz świetną zabawę.