SPA Dwór Kombornia

Zapraszamy by zostawili Państwo za sobą codzienność i udali się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki i dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

Zapraszamy

SPA Dwór Kombornia
Jesteśmy pewni, że każda z tych podróży przyniesie niezapomniane doznania rodzące tęsknotę by odbyć ją raz jeszcze. Każdy z Państwa znajdzie w naszym SPA zabiegi dla siebie, adekwatne dla swojego rodzaju skóry, jej stanu, odpowiednie dla swojego samopoczucia czy potrzeby chwili. Nasi specjaliści dobiorą dla Państwa zabiegi zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Godziny otwarcia  SPA Dwór Kombornia i gabinetów Instytutu Kosmetycznego:

    10:00 - 20:00 (poniedziałek - czwartek)
    10:00 - 21:00 (piątek - sobota)
    09:00 - 15:00 (niedziela i święta)

Zapraszamy!!!

Sens Orientalnego SPA

SPA Dwór Kombornia
W menu SPA Dwór Kombornia znajdą Państwo masaże i rytuały z egzotycznych dla europejczyków kręgów kulturowych: japońskiego, tajskiego i hinduskiego.

Orientalne SPA - to nie tylko niezwykłe dla nas zabiegi i egzotyczna atmosfera. Sens orientalnego SPA polega przede wszystkim na dążeniu do duchowej doskonałości i wewnętrznej harmonii.

Cierpliwość cechująca kulturę Dalekiego Wschodu i filozoficzny stosunek do upływu czasu sprawiły, że w wielowiekowym procesie doskonalenia zabiegi terapeutyczne osiągnęły skuteczne formy subtelnego oddziaływania na naturę ludzkiej istoty, tak by zachować ją w zdrowiu, dać ukojenie i spokój, przywrócić piękno i radość.

SPA na najwyższym poziomie

SPA Dwór Kombornia

 

Czerpiąc z najstarszych tradycji orientalnego świata opracowaliśmy system SPA – rytuałów.

Łączą one mądrość i doświadczenie Dalekiego Wschodu z jakością jakiej oczekuje się w najlepszych europejskich salonach SPA.

Z synergii prastarych rytuałów i najnowszych osiągnięć kosmetologii zrodziła się wyszukana pielęgnacja, jakiej doświadczą Państwo za sprawą profesjonalnej kadry, egzotycznych olejków i pachnideł oraz luksusowych kosmetyków.

Zaawansowana kosmetyka

Oprócz rytuałów i zabiegów orientalnych, zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych w Instytucie Kosmetycznym oraz w Gabinecie Kosmetycznym BABOR.

Zabiegi wykonywane są na profesjonalnych produktach marki Babor.

Zapraszamy również na zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii  kosmetycznych (mezoterapia igłowa Fusion, karboksyterapia, infuzja tlenowa, oxybrazja, peelingi chemiczne, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja).

 

Regulamin SPA i Instytutu Kosmetycznego

 

Regulamin SPA Dwór Kombornia i Instytutu Kosmetycznego

W trosce o bezpieczeństwo i komfort Państwa wypoczynku ustaliliśmy kilka reguł, o których przestrzeganie prosimy osoby przebywające w strefie SPA.

1. Na terenie SPA Dwór Kombornia obowiązuje zachowanie ciszy.

2. Prosimy o nie hałasowanie i pozostawienie telefonów komórkowych w pokojach hotelowych lub wyłączonych aparatów w szafkach przebieralni.

3. Przy pierwszej wizycie w SPA Dwór Kombornia poprosimy o przybycie 5 minut przed umówionym terminem zabiegu oraz o wypełnienie karty zabiegowej.

4. W obrębie SPA poruszamy się obowiązkowo w szlafroku oraz w obuwiu antypoślizgowym.

5. Biżuterię i cenne przedmioty prosimy o pozostawienie w sejfach hotelowych lub zamykanych szafkach w przebieralni.

6. Gości Day SPA prosimy o ubranie szlafroka i stosownego obuwia oraz o pozostawienie swojej odzieży, rzeczy osobistych i wyłączonych aparatów telefonicznych w zamykanych szafkach w przebieralni.

7. Zagubienie lub zniszczenie kluczyka do szafki w przebieralni wiąże się z uiszczeniem opłaty za nową wkładkę do zamka.

8. W przypadku rezygnacji z zabiegów lub przełożenia terminu rezerwacji zamówionych zabiegów prosimy o taką informację z 4 godzinnym wyprzedzeniem.

 9. W razie odwołania rezerwacji później niż 4 godziny przed planowaną wizytą SPA Dwór Kombornia ma prawo obciążyć Państwa rachunek pełnym kosztem usługi. W przypadku gdy rezerwacja nie została dokonana na konkretną usługę, domniemywa się, iż jej koszt wynosi 150 PLN.

10. Spóźnienie na umówiony termin zabiegu oznaczać będzie skrócenie programu zabiegu lub jego odwołanie i obciążenie Państwa rachunku pełnym kosztem usługi.

11. Na terenie SPA Dwór Kombornia obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, wnoszenia i spożywania żywności, alkoholu i środków odurzających.

12. Korzystanie z zabiegów pod wpływem alkoholu lub narkotyków jest zakazane, pracownicy SPA Dwór Kombornia mają prawo odmówić wykonania zabiegu lub wyprosić Gościa, którego zachowanie wskazuje na spożycie alkoholu lub środków odurzających.

13. Goście hotelowi mogą obciążać kosztem usług zakupionych w SPA rachunek swojego pokoju. Rachunek ten zobowiązani są Państwo najpóźniej w dniu wyjazdu z hotelu.

Niniejszy regulamin obowiązuje od 15 grudnia 2013 roku.