Inne masaże

Nazwa Opis masażu


Masaż - Rytuał 5 zmysłów

Luksusowy Rytuał inspirowany wschodnimi technikami masażu. Poprzez harmonijne oddziaływanie na receptory 5 zmysłów (smak, słuch, węch, dotyk i wzrok) rytuał ten mocno relaksuje, tonizuje mięśnie, oraz poprawia wygląd i kondycję skóry. Rytuał rozpoczynamy powitalną, solno-kwiatową pielęgnacją stóp (peeling, kąpiel). Następnie delikatny, cukrowy lub solny peeling– masaż łagodnie oczyszcza całe ciało. Finałem Rytuału jest autorski masaż 5 Zmysłów. Masaż aktywizuje mięśnie, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, wspomaga likwidację cellulitu, poprawia samopoczucie i regulacje procesów przemiany materii, co wybitnie służy kondycji skóry. Staje się ona napięta, wygładzona, po prostu piękna.
90min./cena 250 PLN

Masaż Głęboki Deep Tissue
Masaż Deep Tissue jest rodzajem terapii tkanek miękkich polegającym na reaktywacji prawidłowego napięcia głębokich warstw mięśni oraz tkanki łącznej. Stosuje się go w przypadku przewlekłego napięcia. Masaż dotyczy poszczególnych grup mięśni, lub mięśni pojedynczych.Ten głęboki masaż, poprzez powolne rozluźnienie, wydłużenie i zlikwidowanie zrostów oraz nieprawidłowych wzorców ruchowych, uśmierza ból oraz przywraca prawidłową ruchomość w sposób efektywny i przyjemny.
(45 min./cena 230 PLN)

Aromatyczny Masaż Ciała Ziołowymi Stemplami
Mieszanki leczniczych ziół zawinięte w bawełniane woreczki podgrzewane są w ciepłym oleju lub parowniku. Aromat ziół, ich lecznicze i kojące działanie oraz ciepło stempli działają kojąco na dolegliwości bólowe, usuwają toksyny z organizmu, pomagają w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, aktywizują przemianę materii, odżywiają i nawilżają skórę.
(45 min./cena 200 PLN)

Aromatyczny Masaż Ciała Kwiatowymi Stemplami

Mieszanka kwiatowa (lawenda, róża, nagietek, kwiat pomarańczy) zawinięta w bawełniany woreczek podgrzewana jest w ciepłym oleju lub parowniku. Aromat kwiatów ich lecznicze działanie oraz ciepło stempli koją dolegliwości bólowe, usuwają toksyny z organizmu, pomagają w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, aktywizują przemianę materii, oraz odżywiają i nawilżają skórę.Piękny kwiatowy aromat relaksuje i pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego.
(45 min./cena 200 PLN)

Kwiatowy Masaż Twarzy
Luksusowy, głęboko relaksujący i liftingujący masaż twarzy, szyi i dekoltu wykonywany kwiatowymi stemplami. Ciepło stempli oraz aktywne substancje zawarte w mieszance kwiatowej mocno odżywiają i tonizują skórę. Piękny kwiatowy aromat relaksuje i pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego. Skóra po masażu jest rozjaśniona, mocno napięta i doskonale odżywiona.
(30 min./cena 130 PLN)

Solny Masaż Twarzy
Głęboko relaksujący i łagodzący podrażnienia masaż twarzy wykonywany solnymi stemplami. Ciepło stempli działa kojąco, a sól z Morza Martwego ma działanie przeciwzapalne.
(30 min./cena 130 PLN)
Masaż Liporedukujący
wybranych części ciała
(45 min./cena 200 PLN)
Masaż Klasyczny całościowy (50-60 min./cena 200 PLN)
Masaż Klasyczny częściowy (30 min./cena 100 PLN)
Masaż Relaksacyjny z aromaterapią całościowy (60 min./cena 180 PLN)
Masaż Relaksacyjny z aromaterapią częściowy (30 min./cena 90 PLN)
Akupresurowy,odprężający masaż pleców Masaż działa na punkty usytuowane na kanałach energetycznych. Stymuluje układ krążenia i system nerwowy. Masaż wykonywany jest na wygodnym specjalnym krześle do masażu.
(30 min./cena 100 PLN)
Masaż Relaksacyjny Twarzy (30 min./cena 90 PLN)
Masaż Liftingujący Twarzy (20 min./cena 90 PLN)