Masaże japońskie

Tradycja masażu w Japonii liczy ponad 1000 lat. Masaż japoński aktywizuje energię Chi w organizmie, poprawia jej cyrkulację.

Nazwa Opis masażu

 

SHIATSU
(60 min./cena 240 PLN)

 

Shiatsu to sztuka uzdrawiania dotykiem (shi- palec; atsu- naciskanie). Shiatsu harmonizuje przepływ energii Yin i Yang w naszym ciele. Masaż Shiatsu likwiduje stresy i napięcia, uspokaja nasze nerwy, dodaje witalności naszemu organizmowi i zapobiega chorobom. Shiatsu leczy też wiele problemów zdrowotnych: bóle głowy, migreny, bóle pleców, zaburzenia ciśnienia, otyłość, reumatyzm, bóle kręgosłupa. W stanie głębokiego relaksu, w jakim znajduje się pacjent pod wpływem rozgrzanych rąk terapeuty, organizm uruchamia ukryte leczące rezerwy.

 

Samurajski masaż bambusowymi miotełkami
(30-45 min./cena 160 PLN)

Masaż ten jest tradycyjnym masażem japońskim. Samurajowie i wojownicy Wschodu stosowali go w celu szybkiego i efektywnego przywrócenia sił po walce. Masaż ten jest szczególnie zalecany po dużym wysiłku fizycznym i umysłowym. Ma działanie pobudzające i stymulujące cały organizm. Odgłos miarowych uderzeń bambusowych witek wprowadza w stan głębokiego relaksu, koi nerwy, pomaga w leczeniu bezsenności. Masaż poprawia mikrokrążenie i wspomaga przemianę materii. Jest idealny dla osób ze skłonnościami do obrzęków, z zaburzeniami gospodarki wodnej, przemęczonych i zestresowanych. Polecany jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

 

AMMA masaż
(30-45 min./cena 160 PLN)

Masaż Amma zwany „akupunkturą bez igieł" przywędrował do Kraju Kwitnącej Wiśni z Chin i jest tam znany od ponad 1000 lat. Oddziałuje na ponad 140 punktów usytuowanych na wszystkich meridianach (kanałach energetycznych). Masaż stymuluje system nerwowy i układ krążenia. Już po pierwszym zabiegu wyraźnie poprawia się nasze samopoczucie. Amma ułatwia odnalezienie samego siebie, pomaga świadomie wsłuchać się w funkcjonowanie własnego ciała i umysłu. Poprzez wyrównanie energii oddziałuje na całe ciało. Jedynym przeciwwskazaniem do wykonania masażu jest ciąża.


Japoński peeling - masaż mydlany
(30 min./cena 140 PLN)

Głęboko oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki epidermy, uwalniając nasz organizm od szkodliwych toksyn i nadmiaru płynów. Zabieg ujędrnia skórę, dodaje jej blasku oraz wspomaga działanie mechanizmów obronnych organizmu. Co ważne zabieg ma działanie antyseptyczne.


Japoński peeling - masaż ryżowy
(30 min./cena 110 PLN)

Peeling - masaż oczyszcza, rozjaśnia i uelastycznia skórę, odchudza, poprawia krążenie, działa relaksująco i rozluźniająco. Nasza skóra jest jedwabiście gładka i przygotowana na przyjęcie dobroczynnego działania olejów i kosmetyków.