Rytuały japońskie

Nazwa Opis rytuału

Rytuał odmładzający
"GREEN BAMBOO"

(ok.150 min./cena 390 PLN)
Niczym wiecznie zielony bambus - synonim witalności i ciągłego powrotu, tak nasze ciało po poddaniu się temu rytuałowi będzie odnowione i głęboko zrelaksowane.

Rytuał zaczynamy orientalnym obmyciem stóp. Głębokie odprężenie zapewni bajkowy masaż - peeling pianą, który oczyszcza i witalizuje. Kontynuacją relaksu jest kąpiel w beczce Ofuro, połączona z aromatami Dalekiego Wschodu. Zwieńczeniem sesji młodości jest masaż Shiatsu, który rozluźnia mięśnie, relaksuje, harmonizuje przepływ energii i przywraca wewnętrzną równowagę.


Rytuał odchudzający
"SAMURAJSKI"

(ok.120 min./cena 330 PLN)
Inspirowany wschodnimi technikami walki, mocno tonizuje mięśnie, poprawia wygląd i kondycję skóry. Wykazuje silne działanie odchudzające i odnawiające.

Rozpoczynamy rytuał powitalną, kwiatową kąpielą stóp. Następnie delikatny ryżowy peeling o działaniu oczyszczającym, łagodzącym i rozjaśniającym. Kolejnym etapem jest aromatyczna kąpiel w beczce Ofuro. Odpowiednio dobrana temperatura kąpieli rozgrzewa, przynosi ukojenie, wycisza i rozluźnia. Finałem rytuału jest Samurajski masaż ciała bambusowymi miotełkami. Dzięki efektowi rezonansu, masaż aktywizuje mięśnie, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, wspomaga likwidację cellulitu. Poprawa mikrokrążenia co wybitnie służy kondycji skóry. Staje się ona napięta i wygładzona, po prostu piękna.


Rytuał relaksujący
"BAMBUSOWY FLET"

(ok.110 min./cena 300 PLN)
Delikatny, jak kojące dźwięki bambusowego fletu wyciszający rytuał pomaga zatrzymać się, odpocząć i spojrzeć w głąb siebie. Dzisiejsze szybkie tempo życia osłabia nasze siły witalne, równowagę i zakłóca procesy życiowe. Rytuał pozwala odzyskać nadwątlone siły i odzyskać wewnętrzną harmonię i równowagę.

Przywitanie to delikatne obmycie stóp, połączone z kąpielą kwiatową. Ryżowy peeling pozwoli odpocząć zmysłom, wprowadzi ukojenie i wyciszenie, a jego dobroczynne składniki pozwolą skórze odzyskać blask. Japońska aromatyczna kąpiel odpręży i zrelaksuje.  Kolejnym etapem jest masaż Amma najstarszy terapeutyczny masaż japoński. Ułatwia odnalezienie samego siebie, pomaga świadomie wsłuchać się w swoje wnętrze. Rytuał potęguje siły obronne organizmu, sprzyja wzmacnianiu niezłomności i witalności.