Rytuały tajskie

Nazwa Opis rytuału

Rytuał relaksujący
"SEKRET NIRWANY"

(ok.180 min./cena 450 PLN)
Rytuał inspirowany bogatą filozofią Orientu, według której celem nadrzędnym jest osiągniecie stanu równowagi i wewnętrznego pogodzenia - Nirwany. Rozpłynięcie, całkowity spokój i błogość - tak wyjaśnia się to pojęcie. Należy "po prostu" żyć i cieszyć się tym jak kwiat, który trwa nie ograniczając swej wolności celami. To jest Nirwana. Zbliżmy się do niej...

Sesję rozpoczyna rytualne obmycie stóp z płatkami kwiatów i relaksującymi aromatami, delikatne i kojące. Odczucie błogości wzmocnimy odżywczym okładem ciała i ciepłem kapsuły SPA. Dopełnieniem jest tajski masaż stóp, który stymulując narządy wewnętrzne wprowadza organizm w stan równowagi, daje głębokie poczucie wewnętrznego komfortu.


Rytuał odmładzający
"DOTYK SYJAMU"

(ok.150 min./cena 350 PLN)

Sesja piękności opiera się na antycznej tradycji królestwa Angkoru. Tropikalny klimat i niezwykła kultura ukształtowały pierwotnie techniki pielęgnacyjne, a czasy dzisiejsze i dostępna technika jeszcze je ubogaciły.

Sesję rozpoczyna kwiatowe obmycie stóp, aromaterapeutyczne olejki ułatwią odprężenie. Czas na poddanie ciała dobroczynnemu działaniu maski odmładzającej i relaks w ciepłej kapsule SPA. Naturalne składniki i ciepło poprawią stan skóry i przygotują na niezwykły masaż ciepłymi kamieniami, który wprowadzi do naszego organizmu harmonię, równowagę i spokój. Ciepło użytych do masażu kamieni bazaltowych, docierając do głęboko położonych tkanek ma działanie kojące i uzdrawiające. Intensywne działanie masażu podniesie poziom życiowej energii, zniweluje stres i przyśpieszy osiągnięcie równowagi wewnętrznej.


Rytuał odchudzający
"TANIEC SMOKA"

(ok.120 min./cena 330 PLN)
Barwny, mocno stymulujący rytuał, dzięki swej różnorodności umożliwia szybką poprawę kondycji ciała, przyśpiesza przemianę materii, modeluje i wyszczupla.

Rozpoczyna się kwiatowym obmyciem nóg, w trakcie którego delikatny dotyk wody i dłoni terapeuty koi i usuwa zmęczenie. Naturalny, mineralny peeling - masaż rozgrzewa i hartuje skórę, jednocześnie pozwalając na usunięcie rogowej warstwy naskórka. „Kąpiel piękności" nasyci skórę niezbędnymi składnikami i doda blasku. Wonne aromaty kąpieli zaczarują i przeniosą w krainę orientalnej magii. Dzięki ciepłu poprawi się krążenie, zmniejszy napięcie mięśni i poprawi przemiana materii. Po kąpieli przychodzi czas na orientalny masaż modelujący z użyciem bambusowych pałeczek, który uelastyczni mięśnie, działa drenująco i wyszczuplająco.