Rekomendacja i znak jakości Magdy Gessler dla Dworu Kombornia

W dniu 11 lipca  „u Fukiera” Magda Gessler rozdała „Poziomki” - znak jakości Magdy Gessler. Wydarzeniu towarzyszyła promocja autorskiego przewodnika Magdy Gessler „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce” - przewodnik 2013/2014. Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał zarówno „Poziomkę” jak i został opisany wśród 101 wyjątkowych miejsc, które zauroczyły Kreatorkę Smaków.

Realizując „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler, w trakcie kilkuletnich podróży, przemierzyła setki kilometrów uzyskując rozległą wiedzę o stanie polskiej gastronomi i hotelarstwa. W przewodniku znalazły się zarówno miejsca, które były planem Kuchennych Rewolucji jak i te, w których realizując program autorka spała i jadła poza planem. I tylko niektóre z tych, które znalazły się w przewodniku zostały wyróżnione „Poziomką”.

Dlaczego Poziomka? Bo kojarzy się z „poziomem” i jest najrzadszym, dzikim, prawdziwym polskim leśnym owocem  z niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Poziomki i przewodnik  to nowa jakość w sferze krytyki kulinarnej i od razu zdobyły sobie miano rodzimej wersji gwiazdek i przewodnika Michelin.

Dwór Kombornia Hotel & SPA****  nie był planem Kuchennych Rewolucji ale miał przyjemność gościć Magdę Gessler za każdym razem gdy przeprowadzała je na Podkarpaciu. Jest także jedynym obiektem na Podkarpaciu któremu przyznała „Poziomkę”- swój znak jakości – wyróżniając styl komfort i kuchnię hotelu. Było nam niezmiernie miło odebrać to wyróżnienie – trudno bowiem o lepszą rekomendację niż znak jakości kontrowersyjnej, wymagającej i i bezkompromisowej Kreatorki Samków.